LUCIS LINE obdélníkový sprchový kout 1000x800mm L/P varianta DL1015DL3315
LUCIS LINE obdélníkový sprchový kout 1000x800mm L/P varianta DL1015DL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | LUCIS LINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 375 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 69.0100 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913900389 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 416 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
5 432 Kč
Při platbě předem pouze 5 093 Kč
LUCIS LINE hranaté madlo, 20x340x36mm, pár, chrom 92888
na objednávku1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 062 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 900-1000x800mm L/P, sklo Brick EL1738EL3238
expedice do 7 dnů10 726 Kč
Při platbě předem pouze 10 072 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 800x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1980EL3415
expedice do 7 dnů11 628 Kč
Při platbě předem pouze 10 919 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 800-900x1000mm L/P, sklo Brick EL1638EL3438
expedice do 7 dnů10 972 Kč
Při platbě předem pouze 10 303 Kč
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1000x800mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2080-5005
expedice do 7 dnů19 058 Kč
Při platbě předem pouze 17 950 Kč


