EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 900-1000x800mm L/P, sklo Brick EL1738EL3238
EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 900-1000x800mm L/P, sklo Brick EL1738EL3238
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 56.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904622 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 100x80cm, bílá 45511
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 282 Kč
6 571 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 416 Kč
7 181 Kč
Při platbě předem pouze 6 764 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélníkový sprchový kout 900x800mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3215
expedice do 7 dnů11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x900mm, rohový vstup ZL4815L-03
expedice do 7 dnů17 286 Kč
Při platbě předem pouze 16 232 Kč
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 900x800mm, hran. pojezdy, rohový TL2980-5002
expedice do 7 dnů18 628 Kč
Při platbě předem pouze 17 545 Kč
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 900x800mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2980-5005
expedice do 7 dnů18 628 Kč
Při platbě předem pouze 17 545 Kč

