LOTTA nástěnná baterie, ramínko ploché 160mm, chrom
LOTTA nástěnná baterie, ramínko ploché 160mm, chrom
| Výrobce: | Výrobce: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT630 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Aqualine |
| Adresa výrobce: | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail: | info@sapho.cz |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LOTTA |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.4050 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913146824 |
| Záruka | 4 roky |

