AQUALINE 35 nástěnná baterie, ramínko ploché 160mm, chrom
AQUALINE 35 nástěnná baterie, ramínko ploché 160mm, chrom
| Výrobce: | Výrobce: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-52030 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Aqualine |
| Adresa výrobce: | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail: | info@sapho.cz |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.1600 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913146800 |
| Záruka | 4 roky |

