LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm, pravá, dub alabama/bílá mat LE070-2231-R-02
LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm, pravá, dub alabama/bílá mat LE070-2231-R-02
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 37.2080 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913977756 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
9 305 Kč
Při platbě předem pouze 8 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm , levá, dub alabama/bílá mat LE080-2231-L-02
expedice do 7 dnů14 744 Kč
Při platbě předem pouze 13 845 Kč
11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm (20+80 cm), pravá, bílá mat LE080-3131-R-01
expedice do 7 dnů14 744 Kč
Při platbě předem pouze 13 845 Kč


