LOREA skříňka 100x46x51,5cm (30P+70cm), pravá, dub collingwood/černá mat
LOREA skříňka 100x46x51,5cm (30P+70cm), pravá, dub collingwood/černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-1935-R-13 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 39.0080 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913131530 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
13 554 Kč
Při platbě předem pouze 12 608 Kč
149 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč


