LOREA skříňka 100x46x51,5cm (30P+70cm), pravá, dub alabama/bílá mat
LOREA skříňka 100x46x51,5cm (30P+70cm), pravá, dub alabama/bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-2231-R-12 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 39.0080 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913131523 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
Mohlo by Vás zajímat


