LISA hydromasážní vana, 170x70x47cm, Active Hydro, chrom 57046
LISA hydromasážní vana, 170x70x47cm, Active Hydro, chrom 57046
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-87111.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x70x47 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 250.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 43.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059998 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto Walk-in sprchová stěna 100x200, transp. 8, broušené zlato 800-100-101-55-00
expedice do 10 dnů4 897 Kč
Mexen Kioto-XF Sprchová zástěna s rámem 140 x 70 cm, 10 mm průhledná, růžové zlato - 800-140-202-04-60-070-XF
expedice do 10 dnů15 158 Kč
Mexen Kioto Sprchová zástěna 130 x 110 cm, průhledná, stříbrná - 800-130-202-95-00-110
expedice do 10 dnů12 084 Kč
Mexen Kyoto Walk-in sprchová stěna 140 x 200 cm, pruhy 8 mm, pistolová šedá kartáčovaná - 800-140-101-66-09
expedice do 10 dnů8 294 Kč

