TANDEM R hydromasážní vana, 170x130x50cm, Highline Hydro, chrom 57224
TANDEM R hydromasážní vana, 170x130x50cm, Highline Hydro, chrom 57224
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-97611.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x130x50 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 395.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 66.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062011 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
48 091 Kč
Při platbě předem pouze 46 414 Kč
31 811 Kč
Při platbě předem pouze 30 702 Kč
48 065 Kč
Při platbě předem pouze 46 389 Kč
59 873 Kč
Při platbě předem pouze 57 785 Kč

