LINEX galerka s LED osvětlením, 60x70x15cm, levá/pravá, bílá LX060-0030
LINEX galerka s LED osvětlením, 60x70x15cm, levá/pravá, bílá LX060-0030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LINEX |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x70x15 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 775 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885525 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
RIWA otevřená police 20x70x15 cm, bílá lesk RIW200-0030
expedice do 7 dnů2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
Police ke galerce, včetně uchycení, 60cm, chrom SH060
expedice do 7 dnů499 Kč
Při platbě předem pouze 464 Kč
RIWA otevřená police 30x70x15 cm, bílá lesk RIW300-0030
expedice do 7 dnů3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 729 Kč
Při platbě předem pouze 14 632 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
TIGA zrcadlo s policí 48x67cm, bronz HZ206
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
GRETA galerka s LED osvětlením, 50x70x14cm, černá mat GR055-0035
expedice do 7 dnů7 362 Kč
Při platbě předem pouze 6 848 Kč


