LINEX galerka s LED osvětlením, 100x70x15cm, dub alabama LX100-0022
LINEX galerka s LED osvětlením, 100x70x15cm, dub alabama LX100-0022
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LX100-0022 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LINEX |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x70x15 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 12.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 1366 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 33.6751 kg |
| EAN | 8590913940415 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
RIWA otevřená police 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
na objednávku2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
RIWA otevřená police 20x70x15 cm, levá/pravá, dub alabama RIW250-0022
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
RIWA otevřená police 30x70x15cm, dub alabama RIW300-0022
expedice do 7 dnů3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 023 Kč
Při platbě předem pouze 17 696 Kč
14 637 Kč
Při platbě předem pouze 13 616 Kč
19 556 Kč
Při platbě předem pouze 18 192 Kč
14 242 Kč
Při platbě předem pouze 13 248 Kč

