LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, dub Mocca LT711-1212
LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, dub Mocca LT711-1212
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT711-1212 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS XI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x53x16,5 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Dub Mocca |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 6.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885686 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
BLUM nábytkový závěs naložený, integr.tlumení, včetně krytek, černý onyx D-71B3550 53205
expedice do 7 dnů159 Kč
Při platbě předem pouze 151 Kč
PICCOLINO umývátko 30,8x17cm, litý mramor, baterie vlevo, bílá PK300
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS V umyvadlová skříňka 35,6x40x23cm, bílá LT056
na objednávku2 787 Kč
Při platbě předem pouze 2 612 Kč
2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Koupelnový set LATUS X 40, dub alabama strip KSET-078
expedice do 7 dnů8 077 Kč
Při platbě předem pouze 7 585 Kč
3 793 Kč
Při platbě předem pouze 3 528 Kč


