LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, bílá lesk LT711-3030
LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, bílá lesk LT711-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS XI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x53x16,5 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 6.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885679 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
BLUM nábytkový závěs naložený, integr.tlumení, včetně krytek, černý onyx D-71B3550 53205
expedice do 7 dnů159 Kč
Při platbě předem pouze 151 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CIRASA skříňka spodní dvířková 30x64x46cm, pravá/levá, siena CR301-4242
expedice do 7 dnů7 086 Kč
Při platbě předem pouze 6 592 Kč
Leny skříňka nízká, 332x675x253 mm, závěsná, pravé otevírání, 2 police, bílá lesk CN813N
expedice do 7 dnů2 511 Kč


