LATUS podomítková umyvadlová baterie, chrom 1102-58
LATUS podomítková umyvadlová baterie, chrom 1102-58
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-58 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913862830 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Podobné zboží
TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom TI018
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
SPY podomítková umyvadlová baterie, chrom PY08
expedice do 7 dnů7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
MIXONA podomítková umyvadlová baterie, chrom MG008
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat


