MIXONA podomítková umyvadlová baterie, chrom MG008
MIXONA podomítková umyvadlová baterie, chrom MG008
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIXONA |
| Šířka | 220 mm |
| Hloubka | 176 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2770 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851322 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Podobné zboží
TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom TI018
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom DA004
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
SPY podomítková umyvadlová baterie, chrom PY08
expedice do 7 dnů7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 16cm, černá mat/chrom UT118VBC
expedice do 7 dnů7 659 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
DIMY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom DM018
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
ULTRASAN podomítková dvouprvková umyvadlová baterie , černá mat/zlato mat UT018VBG
expedice do 7 dnů6 740 Kč
Při platbě předem pouze 6 329 Kč

