LATUS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom 1102-78
LATUS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom 1102-78
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943683 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom TI018
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
ULTRAMIX tělo podomítkové dvouprvkové umyvadlové baterie, hubice 16cm, zlato mat UT118G-1
expedice do 7 dnů8 462 Kč
Při platbě předem pouze 7 872 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
ULTRATAP podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 16cm, černá mat/chrom UT118TBC
expedice do 7 dnů7 593 Kč
Při platbě předem pouze 7 130 Kč


