LATUS 25 stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom 1102-04
LATUS 25 stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom 1102-04
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-04 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Výška | 282 mm |
| Hloubka | 153 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913805219 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom TJ006
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
VERSI stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, černá mat RV007/15
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, chrom/zlato 3272L
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč


