KUBE X keramické umyvadlo zápustné 58x40cm, bílá ExtraGlaze 9433111
KUBE X keramické umyvadlo zápustné 58x40cm, bílá ExtraGlaze 9433111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9433111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 58x16x40 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 12.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015704 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč
8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč

