KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, bílá mat 945309
KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, bílá mat 945309
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945309 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 14.7620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012543 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat PVC09
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
PURA keramické umyvadlo na desku 60x42cm, černá mat 884226
expedice do 7 dnů12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč

