KUBE X keramické umyvadlo na desku, 50x37cm, ghiaccio mat 942915
KUBE X keramické umyvadlo na desku, 50x37cm, ghiaccio mat 942915
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942915 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x13x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014165 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | modrá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná, šedá - 895-070-000-00-00-66
expedice do 10 dnů2 827 Kč
REA Vanová zástěna LAGOS 70 Chrome -W5674 REA-W5674
expedice do 12 dnů2 180 Kč
Při platbě předem pouze 2 093 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, kartáčovaná měď - 895-070-000-00-70-65
expedice do 10 dnů3 042 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černá mřížka, kartáčovaný nikl - 895-070-000-03-77-97
expedice do 10 dnů3 861 Kč

