KUBE X keramické umyvadlo na desku, 50x37cm, bílá mat 942909
KUBE X keramické umyvadlo na desku, 50x37cm, bílá mat 942909
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942909 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x13x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590011263 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat PVC09
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mereo Lima sprchový kout, 80x100x80x190 cm CK85712K
expedice do 7 dnů18 261 Kč
Při platbě předem pouze 17 247 Kč
Mexen Exo posuvný sprchový kout 100 x 80 cm, průhledný, zlatý - 8151-100-080-50-00
expedice do 10 dnů8 151 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar-B L s pravými panty 100 x 80 cm, průhledný, černý - 832L-100-080-70-00-P
expedice do 10 dnů10 368 Kč
Mereo Lima sprchový kout, 100x80x190 cm, lítací dveře a pevný díl, sklo Point CK87552K
na objednávku12 591 Kč
Při platbě předem pouze 11 891 Kč


