KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, černá mat 9431126
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, černá mat 9431126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9431126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017081 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96319009
na objednávku11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bílá ExtraGlaze 8731111
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč
7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 872 Kč


