KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9430311
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9430311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9430311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x47 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160813 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 176 Kč
Při platbě předem pouze 3 783 Kč
WICHER topná tyč s termostatem, 300 W, bílá
expedice do 7 dnů2 543 Kč
Při platbě předem pouze 2 399 Kč
P.M.H. Topná tyč HT2 300W s rovným kabelem Chrom PMH-HT2-C-300W-RK
expedice do 7 dnů4 176 Kč
Při platbě předem pouze 3 783 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 300 W, stříbrná KTX-S-300
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč


