KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, bílá ExtraGlaze 9430111
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, bílá ExtraGlaze 9430111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x47 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590011218 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 50cm, chrom PASAND50
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
REA COLT Otočný nástavec, chrom -B0660 REA-B0660
expedice do 12 dnů340 Kč
Při platbě předem pouze 326 Kč
REA Colt Otočné prodloužení, černá REA-B6567
expedice do 12 dnů340 Kč
Při platbě předem pouze 326 Kč
REA Colt Otočné prodloužení, chrom REA-B0132
expedice do 12 dnů165 Kč
Při platbě předem pouze 158 Kč


