KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94479111
KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94479111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94479111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 11.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017135 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 50cm, chrom PASAND50
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, bílá mat 9430109
na objednávku9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94309009
na objednávku9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
KUBE X keramické umývátko 50x25cm, pravé/levé, černá mat 9486126
expedice do 7 dnů8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč


