KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá 94859011
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá 94859011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94859011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012772 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
NUBES keramické umývátko 40x32cm, černá mat 9684126
na objednávku7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bílá mat 9485109
na objednávku8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč


