KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bez otvoru, černá mat 9485026
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bez otvoru, černá mat 9485026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9485026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590011393 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bílá mat 9485109
na objednávku8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
NUBES keramické umývátko 40x23 broušená hrana, bez otvoru, pravé/levé, černá mat 96369026
na objednávku7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč


