KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, bez otvoru, bílá mat 9423009
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, bez otvoru, bílá mat 9423009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9423009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 28.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590011409 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bílá mat 8885109
na objednávku10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 232 Kč
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
7 903 Kč
Při platbě předem pouze 7 352 Kč
10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč


