KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá 94239011
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá 94239011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94239011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012611 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bez otvoru, bílá 94569009
na objednávku16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 752 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč


