KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, bílá mat 9425109
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, bílá mat 9425109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9425109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012819 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
16 503 Kč
Při platbě předem pouze 15 352 Kč
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá 94259011
na objednávku18 653 Kč
Při platbě předem pouze 17 352 Kč

