KUBE X bidet stojící, 36x55cm, bílá mat 9462109
KUBE X bidet stojící, 36x55cm, bílá mat 9462109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9462109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 22.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018019 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
MODO bidet stojící 37x52cm, bílá mat 9862109
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
NUBES bidet stojící, 35x52cm, bílá mat 9662109
na objednávku14 095 Kč
Při platbě předem pouze 13 112 Kč

