KRYSTA hydromasážní vana, 180x80x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 56997
KRYSTA hydromasážní vana, 180x80x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 56997
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71710.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 180x80x39 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 249.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 49.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055761 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
UNIVERSAL sedák na vanu, 80x25 cm, černá 73259
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
37 702 Kč
Při platbě předem pouze 36 387 Kč
47 954 Kč
Při platbě předem pouze 46 281 Kč
81 167 Kč
Při platbě předem pouze 78 335 Kč
35 449 Kč
Při platbě předem pouze 34 213 Kč

