KRYSTA hydromasážní vana, 180x80x39cm, Attraction Hydro, chrom 56994
KRYSTA hydromasážní vana, 180x80x39cm, Attraction Hydro, chrom 56994
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71710.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 180x80x39 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 249.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 43.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055730 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 815 Kč
Vanová baterie Grohe Essence bez podomítkového tělesa kartáčovaný Hard Graphite 24167AL1
expedice do 4 dnů7 618 Kč
4 190 Kč

