KRYSTA hydromasážní vana, 180x70x39cm, Active Hydro, chrom 56986
KRYSTA hydromasážní vana, 180x70x39cm, Active Hydro, chrom 56986
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72906.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 180x70x39 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 200.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 42.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055655 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
61 335 Kč
Při platbě předem pouze 59 196 Kč
58 368 Kč
Při platbě předem pouze 56 332 Kč
58 368 Kč
Při platbě předem pouze 56 332 Kč
48 900 Kč
Při platbě předem pouze 47 194 Kč

