Koupelnový set WAVE 90, levá, bílá/dub alabama KSET-053 KSET-053
Koupelnový set WAVE 90, levá, bílá/dub alabama KSET-053 KSET-053
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-053 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 900 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2250 lm |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 66.9800 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953484 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, šedá UPK350
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč


