Koupelnový set FILENA 85, bílá KSET-060 KSET-060
Koupelnový set FILENA 85, bílá KSET-060 KSET-060
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 850 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/dýha |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 568 lm |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 101.1000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953774 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 1101-02
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto Sprchová zástěna 150 x 95 cm, průhledná, chrom - 800-150-202-01-00-095
expedice do 10 dnů11 655 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar-B s pravými panty 115 cm, průhledné, bílé - 832S-115-050-20-00-P
expedice do 10 dnů8 437 Kč
25 538 Kč
Při platbě předem pouze 24 035 Kč


