Koupelnový set SKARA 100, černá mat / bílá mat KSET-028 KSET-028
Koupelnový set SKARA 100, černá mat / bílá mat KSET-028 KSET-028
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-028 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1000 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Hliník, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost | 4320 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 65.4370 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913948213 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NINFEA mýdlenka na postavení, černá/bambus 131114
expedice do 7 dnů589 Kč
Při platbě předem pouze 548 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
NINFEA dávkovač mýdla na postavení, černá/bambus 138014
expedice do 7 dnů770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Koupelnový set FILENA 120, bílá mat KSET-061 KSET-061
na objednávku34 719 Kč
Při platbě předem pouze 32 602 Kč
Koupelnový set PUNO 60, černá mat KSET-035 KSET-035
expedice do 7 dnů20 877 Kč
Při platbě předem pouze 19 604 Kč
35 268 Kč
Při platbě předem pouze 33 118 Kč
27 987 Kč
Při platbě předem pouze 26 280 Kč


