Koupelnový set SITIA 60, dub stříbrný KSET-051 KSET-051
Koupelnový set SITIA 60, dub stříbrný KSET-051 KSET-051
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 84.4580 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913953361 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
CIXI sklenka na postavení, porcelán, bílá/modrá CX9889
na objednávku211 Kč
Při platbě předem pouze 196 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
34 087 Kč
Při platbě předem pouze 32 009 Kč
38 261 Kč
Při platbě předem pouze 35 928 Kč
26 919 Kč
Při platbě předem pouze 25 278 Kč
35 285 Kč
Při platbě předem pouze 33 133 Kč


