Koupelnový set SITIA 80, bílá mat KSET-033 KSET-033
Koupelnový set SITIA 80, bílá mat KSET-033 KSET-033
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-033 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 800 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 9.60 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 87.3680 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913952807 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
LUCY dávkovač mýdla na postavení, keramika LY80
expedice do 7 dnů417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchové dveře Mexen Exo s otočnými rameny 160 cm, průhledné, černé - 819-160-000-70-00
expedice do 10 dnů6 578 Kč
Sprchový kout Mexen Mist-F Duo skládací pravý 95 x 100 cm, průhledný, kartáčovaná měď - 8A6-095L-100P-65-00
expedice do 10 dnů13 013 Kč
Sprchový kout Mexen Mist-F skládací pravý 80 x 90 cm, průhledný, chrom - 8A6T-080-090-01-00-P
expedice do 10 dnů10 010 Kč
Mexen Kioto Walk-in sprchová stěna 100x200 cm, bílý vzor 8, kov 800-100-101-95-97
expedice do 10 dnů5 253 Kč


