Koupelnový set NIRONA 100, dub sherwood KSET-064 KSET-064
Koupelnový set NIRONA 100, dub sherwood KSET-064 KSET-064
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-064 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 980 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Sherwood |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla v rámu |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 4320 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 95.9000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953811 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 608 Kč
Při platbě předem pouze 2 449 Kč
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
MILA dávkovač mýdla na postavení, černá/keramika 2163501
expedice do 7 dnů254 Kč
Při platbě předem pouze 236 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Koupelnový set CIRASA 60, dub stříbrný KSET-052 KSET-052
na objednávku15 621 Kč
Při platbě předem pouze 14 669 Kč
Koupelnový set THEIA 50, bílá KSET-067 KSET-067
expedice do 7 dnů22 722 Kč
Při platbě předem pouze 21 337 Kč
68 519 Kč
Při platbě předem pouze 64 341 Kč
Koupelnový set ELLA 80, bílá KSET-022 KSET-022
na objednávku26 502 Kč
Při platbě předem pouze 24 886 Kč


