Koupelnový set LATUS XI 30,5, dub sherwood KSET-075
Koupelnový set LATUS XI 30,5, dub sherwood KSET-075
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 308 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Sherwood |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla jednoduchá |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / set | 10.3290 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913953910 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Sestava | ano |
| Hloubka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
X-ROUND dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, chrom XR103
expedice do 7 dnů1 410 Kč
Při platbě předem pouze 1 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
3 793 Kč
Při platbě předem pouze 3 528 Kč


