Koupelnový set LATUS X 40, dub stříbrný/bílá KSET-079
Koupelnový set LATUS X 40, dub stříbrný/bílá KSET-079
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 400 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 20.6800 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913954108 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Sestava | ano |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
X-ROUND dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, chrom XR103
expedice do 7 dnů1 410 Kč
Při platbě předem pouze 1 312 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
FLY stojánková umyvadlová baterie s otočnou hubicí, chrom DF004
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 675 Kč
Při platbě předem pouze 2 488 Kč
LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, bílá lesk LT711-3030
expedice do 7 dnů3 251 Kč
Při platbě předem pouze 3 024 Kč
3 251 Kč
Při platbě předem pouze 3 024 Kč
2 920 Kč
Při platbě předem pouze 2 738 Kč


