Koupelnový set ELLA 50, 1x zásuvka, bílá KSET-071 KSET-071
Koupelnový set ELLA 50, 1x zásuvka, bílá KSET-071 KSET-071
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-071 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1050 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 54.0500 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913955631 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
KAI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom KA02
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat


