Koupelnový set ELLA 40, 1x dvířka, levá, bílá KSET-070 KSET-070
Koupelnový set ELLA 40, 1x dvířka, levá, bílá KSET-070 KSET-070
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-070 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Směr otevírání | Levé |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1050 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 23.2600 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913953873 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Mohlo by Vás zajímat


