Koupelnový set CIRASA 81, bílá lesk KSET-030 KSET-030
Koupelnový set CIRASA 81, bílá lesk KSET-030 KSET-030
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-030 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 810 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Bezdotykový senzor, Změna jasu světla |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2412 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 100.4730 kg |
| Balení | 7 ks |
| EAN | 8590913952777 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARTU stojan s držákem ručníků, hranatý, chrom 1131
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
Prádelní koš do skříně 310x570x230mm, suchý zip, šedá UPE600
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
CIXI sklenka na postavení, porcelán, bílá/modrá CX9889
na objednávku211 Kč
Při platbě předem pouze 196 Kč
Mohlo by Vás zajímat


