Koupelnový set CIRASA 60, dub stříbrný KSET-052 KSET-052
Koupelnový set CIRASA 60, dub stříbrný KSET-052 KSET-052
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-052 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 10.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 757 lm |
| Životnost (LED) | 36000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 40.9110 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913953477 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
LOUNGE dávkovač mýdla na postavení, 280 ml, mléčné sklo, chrom 545513
expedice do 7 dnů1 509 Kč
Při platbě předem pouze 1 404 Kč
Mohlo by Vás zajímat
38 630 Kč
Při platbě předem pouze 36 275 Kč
68 519 Kč
Při platbě předem pouze 64 341 Kč
Koupelnový set LATUS VIII 55, bílá KSET-082 KSET-082
expedice do 7 dnů6 511 Kč
Při platbě předem pouze 6 114 Kč
Koupelnový set SITIA 80, bílá mat KSET-033 KSET-033
na objednávku31 242 Kč
Při platbě předem pouze 29 337 Kč


