Koupelnová skříňka 60cm CIRASA s umyvadlem a LED zrcadlem, dub alabama
Koupelnová skříňka 60cm CIRASA s umyvadlem a LED zrcadlem, dub alabama
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-093 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 610 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | Keramika, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1440 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| EAN | 8590913149924 |
| Hmotnost / set | 38.9670 kg |
| Balení | 5 ks |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat WD002B
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč


