Kosmetické zrcátko závěsné LED, 160x240mm, chrom MW834
Kosmetické zrcátko závěsné LED, 160x240mm, chrom MW834
- 3x zoom
- Napětí: 100-240 V, IP44
- Dotykový senzor
- Barva LED: 6500 K (Studená bílá)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 160x240x389 mm |
| Délka | 389 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 389 mm |
| Barva | Chrom |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 2.0100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928918 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND kosmetické zrcátko závěsné, ? 180mm, oboustranné, chrom XR006
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč


