CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, agila strip CR601-4343S
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, agila strip CR601-4343S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR601-4343S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.5010 kg |
| EAN | 8590913969591 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30387
expedice do 7 dnů331 Kč
Při platbě předem pouze 308 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RETRO skříňka 60x120x38cm, starobílá, pravá 1691
na objednávku41 787 Kč
Při platbě předem pouze 38 872 Kč
7 653 Kč
Při platbě předem pouze 7 175 Kč
CROSS umyvadlová skříňka 55x81x43cm, buk
expedice do 7 dnů14 869 Kč
Při platbě předem pouze 13 832 Kč
KALI umyvadlová skříňka 59x50x45cm, bílá 56062
na objednávku12 720 Kč
Při platbě předem pouze 11 925 Kč

