KIRKÉ nástěnná baterie, zlato KI15Z
KIRKÉ nástěnná baterie, zlato KI15Z
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI15Z |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 216 mm |
| Výška | 252 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844911 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku1 703 Kč
Při platbě předem pouze 1 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ WHITE nástěnná baterie, bílá páčka, bronz KI15BB
expedice do 7 dnů4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
KIRKÉ WHITE nástěnná baterie, bílá páčka, chrom KI15BC
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

